Three years from now

امروز روز کیفیت هست. از دیروز صبح که فهمیدم فردا (یعنی امروز) روز کیفیت هست سوالاتی تو ذهنم نقش بست؛ کیفیت در زندگی به چه معناست؟ چه زندگی ای با کیفیت است؟
قبول دارم که این نوع سوالات برای هر شخص پاسخ متفاوتی دارد ولی شاید بتوان در تمام این پاسخ ها به رشته نامرئی مشترکی رسید. بخاطر همین از چند تا از دوستانم این سوال رو پرسیدم و خودم دارم دربارش فکر میکنم و دربارش می خوانم. میخواستم امروز این پست رو بنویسم اما متاسفانه آماده نیست. شاید تا آخر هفته آماده شد و رو وبلاگ گذاشتمش.

امروز یه قسمتی از سریال how I met your mother رو میدیدم که توش هی 3 سال آیندشون رو پیش بینی میکردن. با خودم فکر کردم 3 سال بعد از الآن (یعنی آبان 96) مسعود در چه وضعیتی خواهد بود؟ :) شما در چه وضعیتی خواهید بود؟

/ 2 نظر / 25 بازدید
فریما

بنظرم کیفیت یعنی وقتی رضایت داری هر چقدر کیفیت یک چیز بیشتر باشه رضایتت هم طبیعتا بیشتر و بلعکس،بنظر من هم زندگی با کیفیت زندگی هست که هر کس از زندگیش رضایت داشته باشه حالا برای هر کس یک چیزی ایجاد رضایت میکنه ،من نمیدونم 3 اینده قرار چی بشه برام اما خب دوست دارم دانشجو پزشکی باشم که یک زندگی 100درصد با کیفیت داره [چشمک]

فريما

نميتونم دقيق بگم [نیشخند]